L1,590Lekë

Në gjëndje

Kodi: K61-7

Krahaso

Vaji i arres me nje shije te lehte delikate, pak ne te hidhur, eshte shume i pasur me yndyrna si Omega 3 dhe Omega 6. Acidet yndyrore omega 3 luajne nje rol te rendesishem ne mirembajtjen e shendetit te trurit, lehtesojne transmetimin korrekt te sinjaleve dhe permiresojne funksionet njohese.

Konsumohet krudo, nuk keshillohet per pjekjen e ushqimeve. Perdoret ne doza te vogla ne makarona, supa dhe oriz, ne sallata dhe jeshillliqe si dhe per ti dhene shije pjatave proteinike.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Vaji arres”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
0
Connecting
Please wait...
Dergo Mesazhin

Na vjen keq, ne nuk jemi në linjë në këtë moment. Lini një mesazh.

Emri juaj
* Email
* Pershkruaj pyetjen
Regjistrohu tani

Need more help? Save time by starting your support request online.

Your name
* Email
* Describe your issue
Ne jemi online!
Feedback

Na ndihmoni t'ju sherbejme me mire! Jeni te lutur te lini opinionin tuaj.

Si e vlerësoni përkrahjen tonë?