Categories

Vaji arres

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K61-7

1,590 L

Vaji i arres me nje shije te lehte delikate, pak ne te hidhur, eshte shume i pasur me yndyrna si Omega 3 dhe Omega 6. Acidet yndyrore omega 3 luajne nje rol te rendesishem ne mirembajtjen e shendetit te trurit, lehtesojne transmetimin korrekt te sinjaleve dhe permiresojne funksionet njohese.

Konsumohet krudo, nuk keshillohet per pjekjen e ushqimeve. Perdoret ne doza te vogla ne makarona, supa dhe oriz, ne sallata dhe jeshillliqe si dhe per ti dhene shije pjatave proteinike.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaji arres”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54