Categories

Vibro Sauna Shape – Me 2 motor vibrimi dhe nxehtesie

Availability: Out stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: kk-125

10,000 L 7,990 L

Out of stock

Vibro shape menyra me e re dhe moderne e dobesimit!
 Rripi me aksion te dyfishte tonifikim dhe masazhim per muskujt dhe largimin e celulitit.
Transformoni trupin tuaj me rripin me profesional me levizje vibruese qe dridhon cdo pjese tuajen me shume sesa do benit me nje palester te lodhshme. Eleminoni shume pagesa palestrash dhe per 10 minuta ne dite beni dridhjen e barkut,vitheve,kofsheve,shpatullave,pulpes etj.
Produkti revolucionar ndihmon ne rritjen e qarkullimit normal te gjakut dhe stimulon dixhestionin(tretjen) gjate kohes qe e vendosni ne pjesen e barkut.
Kjo eshte pajisja e rekomanduar nga mijera perdorues me rezultate konkrete ne te gjithe boten.
Vibroshape – Fuqi dhe forma perfekte.
Cfare prisni per transformimin e trupit tuaj?

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vibro Sauna Shape – Me 2 motor vibrimi dhe nxehtesie”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54