Categories

Vibro Sauna Shape – Me 2 motor vibrimi dhe nxehtesie

Availability: Out stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: kk-125

10,000 L 7,990 L

Nuk është I disponueshëm

Vibro shape menyra me e re dhe moderne e dobesimit!
 Rripi me aksion te dyfishte tonifikim dhe masazhim per muskujt dhe largimin e celulitit.
Transformoni trupin tuaj me rripin me profesional me levizje vibruese qe dridhon cdo pjese tuajen me shume sesa do benit me nje palester te lodhshme. Eleminoni shume pagesa palestrash dhe per 10 minuta ne dite beni dridhjen e barkut,vitheve,kofsheve,shpatullave,pulpes etj.
Produkti revolucionar ndihmon ne rritjen e qarkullimit normal te gjakut dhe stimulon dixhestionin(tretjen) gjate kohes qe e vendosni ne pjesen e barkut.
Kjo eshte pajisja e rekomanduar nga mijera perdorues me rezultate konkrete ne te gjithe boten.
Vibroshape – Fuqi dhe forma perfekte.
Cfare prisni per transformimin e trupit tuaj?

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Vibro Sauna Shape – Me 2 motor vibrimi dhe nxehtesie”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032