Categories

Vibroaction – Produkt Dobesimi

1 Review
Availability: Out stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: kk-124

7,990 L 3,990 L

Nuk është I disponueshëm

Rripi Vibro Action lekund (vibron) dhjamin,tulet e teperta te padeshiruara ne te gjitha zonat problematike te trupit tuaj si kofshet,beli,barku.Vibrimi ose dridhja largon dhjamin ne disa minuta ne dite,vetem duke vendosur rripin ne zonat problematike te trupit tuaj.

Mund ta mbani nderkohe qe qendroni ulur,relaksoheni,masazhoni trupin tuaj edhe dobesoheni njekohesisht.

Shume shpejt zhdukni dhjamin,nxisni qarkullimin e gjakut ,luftoni grumbullimin e indyrnave dhe celulitit.

Nje trup me forma nje trup i persosur! Ja si ta vendosni ne pune.

1 review for Vibroaction – Produkt Dobesimi

  1. Vlerësuar 5 nga 5

    Shpresa

    Sh te domosdoshme

Shto përshtypjen tënde

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032