Categories

Vibroaction – Produkt Dobesimi

1 Review
Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: kk-124

7,990 L 3,990 L

1 in stock

Rripi Vibro Action lekund (vibron) dhjamin,tulet e teperta te padeshiruara ne te gjitha zonat problematike te trupit tuaj si kofshet,beli,barku.Vibrimi ose dridhja largon dhjamin ne disa minuta ne dite,vetem duke vendosur rripin ne zonat problematike te trupit tuaj.

Mund ta mbani nderkohe qe qendroni ulur,relaksoheni,masazhoni trupin tuaj edhe dobesoheni njekohesisht.

Shume shpejt zhdukni dhjamin,nxisni qarkullimin e gjakut ,luftoni grumbullimin e indyrnave dhe celulitit.

Nje trup me forma nje trup i persosur! Ja si ta vendosni ne pune.

1 review for Vibroaction – Produkt Dobesimi

  1. Rated 5 out of 5

    Shpresa

    Sh te domosdoshme

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54