KATEGORITE

Liber, Komunikimi dhe kultura: imazhi në veprim – Ylljet Aliçka

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: K58-17

900 L

Përshkrimi

Titulli: Komunikimi dhe kultura: imazhi në veprim

Autore: Ylljet Aliçka

Me parathënie nga Prof. Dr. Aleksandër Dhima Redaktor Valbona Nathanaili
978-9928-39-190-35-2
 Faqe: 208, 140 x 200 mm
Botimi i parë: qershor, 2015

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Liber, Komunikimi dhe kultura: imazhi në veprim – Ylljet Aliçka”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

CLOSE
CLOSE