Categories

Kase celesi per Land Rover FRELANDER

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K131-5

3,990 L

Kase celesi per Land Rover.

Me 3 butona per funksione te ndryshme.

Pa cip, pa bateri.

Sherben per ta zevendesuar kasen tuaj te demtuar me ate te re.

Mjafton qe te hiqni komponentet e brendshem te kases se vjeter dhe vendosini tek kasa e re.

Materiali plastike

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kase celesi per Land Rover FRELANDER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *