KATEGORITE

Kase celesi per Land Rover FRELANDER

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K131-5

3,990 L

Description

Kase celesi per Land Rover.

Me 3 butona per funksione te ndryshme.

Pa cip, pa bateri.

Sherben per ta zevendesuar kasen tuaj te demtuar me ate te re.

Mjafton qe te hiqni komponentet e brendshem te kases se vjeter dhe vendosini tek kasa e re.

Materiali plastike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kase celesi per Land Rover FRELANDER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.