KATEGORITE

Kase celesi per Mercedes Benz

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

K71-20

2,990 L

Description

Kase celesi per Mercedes

Kryesisht per modelet e reja pas vitit 2004

Kjo kase vjen bashke me mbajtesen e bateriese.

Me 3 butona, te cilet kane funksione te ndryshme.

Pa cip, pa bateri, pa celes metali, thjesht kasa plastike.

Sherben per ta zevendesuar kasen tuaj ekzistuese te demtuar me nje kase te re.

Thjesht hiqini komponentet e brendshem te kases se vjeter dhe vendosini tek kasa e re.

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kase celesi per Mercedes Benz”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.