Categories

Kase celesi per Mercedes Benz

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

K71-20

2,990 L

Kase celesi per Mercedes

Kryesisht per modelet e reja pas vitit 2004

Kjo kase vjen bashke me mbajtesen e bateriese.

Me 3 butona, te cilet kane funksione te ndryshme.

Pa cip, pa bateri, pa celes metali, thjesht kasa plastike.

Sherben per ta zevendesuar kasen tuaj ekzistuese te demtuar me nje kase te re.

Thjesht hiqini komponentet e brendshem te kases se vjeter dhe vendosini tek kasa e re.

 

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kase celesi per Mercedes Benz”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *