KATEGORITE

Kase celesi per Range Rover

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K71-22

4,990 L

Description

Kase celesi per Range Rover kryesisht per makinat e reja.

Me 4 butona.

Pa cip, pa bateri, .

Sherben per ta zevendesuar kasen tuaj te demtuar me nje te re .

Thjesht hiqini komponentet e brendshem te kases se vjeter dhe vendosini tek kasa e re.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kase celesi per Range Rover”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.