5,500 ALL

Në gjëndje

Kodi:K54-73

Krahaso

Bluza 2000 lek

Xhinse 3500 lek

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Bluze dhe xhinse per femra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top