Categories

Depilator Chainer Silk-Smooth

Availability: In stock

3,500 L

Ky depilator ka kater koka per depilim te plote te trupit dhe nje koke pershtatet per zmerilim te kembeve ose duarve.E pershtatshme per zonen e kembeve,kraheve dhe bikinit.

1 koke eshte edhe per te shkurtuar floket.

 

 

Ftohesi i xhelit e pregatit lekuren per procesin e depilimit

  • Ne brendesi keni edhe furcen e pastrimit.
  • Mund ta perdorni me korent ose karikim.
  • Me dy nivele shpejtesie.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Depilator Chainer Silk-Smooth”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54