Categories

Depilator Chainer Silk-Smooth

Availability: In stock

3,500 L

Ky depilator ka kater koka per depilim te plote te trupit dhe nje koke pershtatet per zmerilim te kembeve ose duarve.E pershtatshme per zonen e kembeve,kraheve dhe bikinit.

1 koke eshte edhe per te shkurtuar floket.

 

 

Ftohesi i xhelit e pregatit lekuren per procesin e depilimit

  • Ne brendesi keni edhe furcen e pastrimit.
  • Mund ta perdorni me korent ose karikim.
  • Me dy nivele shpejtesie.

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Depilator Chainer Silk-Smooth”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032