Categories

Depilator Gemei me fije peri GM:2891

Availability: In stock

2,490 L 1,890 L

5 in stock

Depilatori funksionon me metoden me te mire dhe tradicionale te mundshme me Pe. Po Po !

Karakteristika te tila ,si fija e pambukut do mund te pastrojne pushin e fytyres suaj per nje rezultat make-upi te mire.Me shume lehtesi pastron edhe qimet me te vogla te mundshme.

Ne finale lekura juaj do jete e bute,edhe ne zona me delikate si pjesa mbi buze,qafe,faqe,anesore.

Mereni me vete edhe gjate udhetimit.

Me drite iluminuese e cila do ju sherbeje per te pare pushin e lokalizuar ne lekure.

Ngjyra ne disponim : gold me te bardhe

Ne brendesi: nje karikues + bobine me pe pambuku

Funksionon me bateri.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Depilator Gemei me fije peri GM:2891”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032