Categories

Depilator Keda 191

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K8-18

3,000 L

I quajtur ndryshe si depilatori  i zonjushave pasi mund ta perdorni ne cdo kohe dhe kudo,me shume lehtesi heq edhe qimet me te shkurtra duke e lene lekuren te bute.

Ideal per cdo lloj lekure.Nuk e pret qimet por e terheq deri ne rrenje qimen pa e keputur.

Ideale per tu mar me vete gjate udhetimeve.

Me drite iluminuese per te pare daljen e qimeve ne trup.
Perdoret : ne cdo zone te trupit.

Nuk do keni dhimbje gjate depilimit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Depilator Keda 191”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54