Categories

Depilator Keda 191

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K8-18

3,000 L

I quajtur ndryshe si depilatori  i zonjushave pasi mund ta perdorni ne cdo kohe dhe kudo,me shume lehtesi heq edhe qimet me te shkurtra duke e lene lekuren te bute.

Ideal per cdo lloj lekure.Nuk e pret qimet por e terheq deri ne rrenje qimen pa e keputur.

Ideale per tu mar me vete gjate udhetimeve.

Me drite iluminuese per te pare daljen e qimeve ne trup.
Perdoret : ne cdo zone te trupit.

Nuk do keni dhimbje gjate depilimit.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Depilator Keda 191”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032