Sale

3,490 L 1,490 L

In Stock

Nga kompania e famshme JOHN MILLS LIMITED vjen korseja me e famshme ne bote MISS BELT.

Rripi i belit Miss belt mundeson nje trup tejet me forma.

Nuk ju duhen as ushtrimet as dieta pasi nepermjet ketij rripi ju do te arrini te ngushtoni deri ne dy masa belin tuaj,do te keni nje barke  te sheshte,duke fortesuar muskujt ne menyren e duhur.

Miss belt ndihmon te qendroni kudo lirshem,pasi lejon lekuren te ajroset dhe te qendroje e thate.Mund ta vishni edhe nen rroba ideale për tu veshur gjatë stërvitjes,në punë,në joga,për vrap,për ecje, etj

E pershtatshme per femra .Video ju tregon se si formon trupin tuaj  Miss Belt.

Distributor per Shqiperine: Shopping Tv Albania

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Korse per uljen e belit MISS BELT nga JML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top