Ulje

L3,490 L2,490Lekë

Në gjëndje

Krahaso

Nga kompania e famshme JOHN MILLS LIMITED vjen korseja me e famshme ne bote MISS BELT.

Rripi i belit Miss belt mundeson nje trup tejet me forma.

Nuk ju duhen as ushtrimet as dieta pasi nepermjet ketij rripi ju do te arrini te ngushtoni deri ne dy masa belin tuaj,do te keni nje barke  te sheshte,duke fortesuar muskujt ne menyren e duhur.

Miss belt ndihmon te qendroni kudo lirshem,pasi lejon lekuren te ajroset dhe te qendroje e thate.Mund ta vishni edhe nen rroba ideale për tu veshur gjatë stërvitjes,në punë,në joga,për vrap,për ecje, etj

E pershtatshme per femra .Video ju tregon se si formon trupin tuaj  Miss Belt.

Distributor per Shqiperine: Shopping Tv Albania

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Korse per uljen e belit MISS BELT nga JML”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
0
Connecting
Please wait...
Dergo Mesazhin

Na vjen keq, ne nuk jemi në linjë në këtë moment. Lini një mesazh.

Emri juaj
* Email
* Pershkruaj pyetjen
Regjistrohu tani

Need more help? Save time by starting your support request online.

Your name
* Email
* Describe your issue
Ne jemi online!
Feedback

Na ndihmoni t'ju sherbejme me mire! Jeni te lutur te lini opinionin tuaj.

Si e vlerësoni përkrahjen tonë?