KATEGORITE

Ore Katrore me Ngjyra

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K09-71

1,290 L

Kategoria: Etiketat: ,

Përshkrimi

Ore Katrore me Ngjyra

Me bateri

Perdoret dhe si alarm

Tregon oren , daten, diten dhe temperaturen

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Ore Katrore me Ngjyra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

CLOSE
CLOSE