Categories

Ore Trekendeshe me ngjyra

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K09-72

1,290 L

Ore Trekendeshe me Ngjyra

Me bateri

Perdoret dhe si alarm

Tregon oren , daten, diten dhe temperaturen

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Ore Trekendeshe me ngjyra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032