Categories

Streçe Jeans Slim’n Lift

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: KK-39

1,900 L

Nder produktet me te kerkuara kete sezon streçet Jeans Caresse jane veshja e preferuar per format perfekte. Nuk keni nevoje te lodheni me xhinsat qe kane kopsa e zinxhire dhe qe ju shterngojne.

Slim Jeans Caresse kane tekonologjine Slimflex me te cilen ju dukeni shume me terheqese se me cdo strece te zakonshme. Per me teper te gjithe do mendojne se ju keni veshur xhinsa. Me butesine dhe ngrohtesine e pushit brenda ju do ndjeheni rehat cdo dite.

Nese deshironi 3 pale njeren e merrni FALAS.

Të disponueshme në 3 masa: S/M; L/XL; XXL

Masa

Small/Medium

Large/XLarge

XXLarge

Beli

60 cm -76 cm

66 cm – 82 cm

72 cm – 88 cm

Gjatësia

90 cm

92 cm

94 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Streçe Jeans Slim’n Lift”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54