Categories

Veshje me efekt sauna Unisex

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: KK-156

1,990 L 1,490 L

Klientja e fundit Valbona Ibrahimi per 2 jave na tregoi se humbi 6 kile vetem me 1 ore ecje ne dite. Vish kostumin Sauna poshte rrobave dhe merr produktin e duhur.

Fantastike opsioni me i mire per tu dobesuar. Visheni kete ksotum dhe ne dy jave do dukeni me peshe te reduktuar.

Shembull:nga 63kg->61kg->59 kg->57kg->55 kg

Pra pesha juaj do bjere gradualisht pa diet dhe shpenzime.

Kostum Unisex per meshkuj dhe femra.

Visheni dhe beni levizje me te.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Veshje me efekt sauna Unisex”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54