2,350 ALL

Në gjëndje

Krahaso

Per dukje sportive por njekohesisht si nje koket e vertet sjellim kete kostum Nike me ngjyra te ngrohta bardh dhe te kuqe.

Mendo shkelqimin me  te!

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kostum sportiv veror Nike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top