Categories

V-Shape Premium – Reduktues i perimetrit te belit

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: kk-137

3,490 L 2,490 L

Nese keni nje bark te madh,mos u shqetesoni.

Me V-Shape ne sekonda terhiqni belin tuaj,pasi ka sistemin e dyfishte te ngjeshjes,thith,dobeson belin,mbeshtet shpinen ,qendrimin,trajton pjesen e belit per formen perfekte ne forme V.

Me sistem ajrimi ne lekuren tuaj,pasi nuk ju le te djersini.

Do dukeni sikur keni bere gjithe jeten palester.

Mund te vishet mbi ose nen rroba dhe nuk duket,ne palester,ne punet e shtepise,ne zyre.

Rri mire te cdo permas trupore.Shijoni videon demostruese.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “V-Shape Premium – Reduktues i perimetrit te belit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54