7,990 ALL

Në gjëndje

Kodi:K54-75

Krahaso

Xhupi 5000 lek

Xhinset 3000 lek

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Xhup dhe xhinse per femra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top