Xhup dhe xhinse te grisura

7,000 L

Në gjëndje

Kodi:K54-74

Xhupi 4000 lek

Xhinset 3000 lek

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Xhup dhe xhinse te grisura”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top