Categories

Glob me ndricim

Availability: In stock

1,500 L

Nje detaj shume i bukur ne dekorin e shtepise tuaj Globi me ndricim i cili funksionon me bateri.

Ne momentin qe ju i jepni On mejeher gjithe shtetet,kontinentet e botes do te ndizen.

Nese jeni student do jete guida juaj me e mire. Mund ta vendosni ne zyre ose ne shtepine tuaj.

Globi rrotullohet me drita dhe imagjinata juaj do filloje te aktivizohet sapo ti shihni keto shtete te pershkuar nga uji dhe pjesa tokesore e ndricuar.

Fantastike per te gjitha moshat☺

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Glob me ndricim”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032