Categories

Glob me ndricim

Availability: In stock

3,000 L 1,500 L

Nje detaj shume i bukur ne dekorin e shtepise tuaj Globi me ndricim i cili funksionon me bateri.

Ne momentin qe ju i jepni On mejeher gjithe shtetet,kontinentet e botes do te ndizen.

Nese jeni student do jete guida juaj me e mire. Mund ta vendosni ne zyre ose ne shtepine tuaj.

Globi rrotullohet me drita dhe imagjinata juaj do filloje te aktivizohet sapo ti shihni keto shtete te pershkuar nga uji dhe pjesa tokesore e ndricuar.

Fantastike per te gjitha moshat☺

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Glob me ndricim”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54