Koke dushi me drita

1,990 L

Në gjëndje

Kodi: T – 236

Thermo glow eshte koke dushi me drita e cila ndricon fale presionit te ujit.

♦Produkt anglez e firmes JML.

Dhurojini ngjyra dhe argetim dushit tuaj ne nje cast, mjafton te nderroni koken ekzistuese.

Thermo glow ndryshon ngjyren sipas nxehtesise se ujit. Nga blu kur uji eshte i ftohte 1-32 grade celcius, ne jeshile kur uji eshte i ngrohte 33-39 grade celcius dhe me pas ne te kuqe kur uji eshte i nxehte 40-45 grade celcius . Nese uji eshte shume i nxehte drita e kuqe do te pulsoje.Sherben keshtu si referues i mire per te treguar temperaturen e ujit.

Lehtesisht e instalueshme mjafton ta vendosni ne vend te kokes se dushit qe keni aktualisht.
Sekreti qendron tek teknologjia e ledit e cila punon me presionin e ujit.Nuk ka nevoje per bateri. Sa me i madh presioni i ujit aq me vezullues do te jete ndricimi.
Krijoni ambjent te bukur e romantik pasi te besh dush me thermo glow eshte me relaksuese se kurre.Beni dush ne temperaturen e duhur pa rrezikuar te digjeni nga uji i nxehte.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Koke dushi me drita”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top