Categories

Llampe LED me sensor (Sensor Light)

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi : kk-131

990 L

Shpesh ju duhet nje drite ne ambientet e erreta te shtepise tuaj pasi keni veshtiresi ne gjetjen e objekteve,pengoheni kur ecni apo nuk arrini te hapni edhe deren e shtepise per shkak te erresires , ne sot ju sjellim zgjidhjen  e duhur.

Llampa e cila sherben per ju familjen dhe miqte tuaj duke ju ndricuar rrugen dhe ambientin ne cdo rast. Ndricues universal, me llampa led, me sensor levizje, dhe qe instalohet shpejt dhe mund ta vendosni praktikisht kudo.

Llampa universale perbehet nga -10  llamba LED qe ndizen me ane te sensoreve te levizjes.

Nese merrni 2 cope i perfitoni per 1,490 Lek

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Llampe LED me sensor (Sensor Light)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032