Categories

Llampe tavoline Platinet

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodo: K123-98

4,500 L

Llampe tavoline tradicionale Platinet PDL43

Llampe Tavoline me drite LED Nderthurje midis modelit te vjeter te llampes se tavolines dhe dizajnit modern dhe cilesise se larte. Me mundesi rregullimi te intensitetit te drites Fuqia 6W Ndricimi maksimal 240lm (mundesi zgjedhje midis 80, 123, 165, 200, 240lm) Ngjyrimi i drites: 4200K e bardhe neutrale Kohezgjatja 30 000 ore pune Permasat: 21.8 x 19.8 x 47.3 cm.

Per detaje ndiq videon:

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Llampe tavoline Platinet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032