Categories

Llampe tavoline Platinet

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodo: K123-98

4,500 L

Llampe tavoline tradicionale Platinet PDL43

Llampe Tavoline me drite LED Nderthurje midis modelit te vjeter te llampes se tavolines dhe dizajnit modern dhe cilesise se larte. Me mundesi rregullimi te intensitetit te drites Fuqia 6W Ndricimi maksimal 240lm (mundesi zgjedhje midis 80, 123, 165, 200, 240lm) Ngjyrimi i drites: 4200K e bardhe neutrale Kohezgjatja 30 000 ore pune Permasat: 21.8 x 19.8 x 47.3 cm.

Per detaje ndiq videon:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Llampe tavoline Platinet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54