1,600 ALL

Në gjëndje

Kodi: K2-139

Krahaso

Nese doni te bluani piperin e fresket ju sjellim kete mulli i cili eshte material qeramik me cilesi te larte dhe ju mundeson grirje sipas deshires suaj.

Mund ta mbushni me mase piperi shume lehte.

Bateri: 4 x 1.5 V

Thikat e celikut jane prej celiku te pandryshkshem.

*Proshim Gjerman

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Mulli Piperi PSM 437 N CB”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top