Categories

Elektrik dore Flexy Torch JML

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: kk-148

1,990 L 990 L

Elektrik super i vecante i cili do ju lehtesoje perditshmerine tuaj. Ai zgjatet,perthyhet,fiksohet ne mure. Perbehet nga tre drita led,zgjatet deri ne 57 cm si dhe eshte magnetik. Po nese ju bien celesat ne puset? Nuk eshte per te qeshur pasi Flexi Torch me driten e fuqishme,vetite e zgjatjes dhe ato magnetike do jete zgjidhja juaj. Permasa: te vogla,i lehte. Nxitoni ta porosisni,nje dhurat e shkelqyer per prinderit apo gjysherit tuaj. Ekskluzivitet i JML,vetem ne Shopping albania. https://youtu.be/FPH6A_apKJw

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Elektrik dore Flexy Torch JML”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032