Categories

Paisja per te ngulur thumba Power Tack JML

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: kk-150

15,000 L 7,990 L

Pajisja per te ngulur thumba Power Tack,eshte pajisja e duhur nese doni nje performance te sakte dhe te gjate.
Ajo mund t’ju ndihmoje mjaft ne rregullimin e objekteve,karrigeve apo puneve te tjera shtepiake.
Detyrat e renda do te kryhen ne kohe te shpejte rekord pa e ndjere veshtiresine.
Nese ju e perdorni ne shtepi apo kopeshtin tuaj ju do te surprizoheni nga rezultati profesional pa demtuar doren apo thonjte tuaj.
https://youtu.be/BUEot3K2clU

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Paisja per te ngulur thumba Power Tack JML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54