Categories

Paisja per te ngulur thumba Power Tack JML

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: kk-150

15,000 L 7,990 L

Pajisja per te ngulur thumba Power Tack,eshte pajisja e duhur nese doni nje performance te sakte dhe te gjate.
Ajo mund t’ju ndihmoje mjaft ne rregullimin e objekteve,karrigeve apo puneve te tjera shtepiake.
Detyrat e renda do te kryhen ne kohe te shpejte rekord pa e ndjere veshtiresine.
Nese ju e perdorni ne shtepi apo kopeshtin tuaj ju do te surprizoheni nga rezultati profesional pa demtuar doren apo thonjte tuaj.
https://youtu.be/BUEot3K2clU

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Paisja per te ngulur thumba Power Tack JML”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032