390 ALL

Në gjëndje

Krahaso

I keni rrobat te shperndara ne dollap ? Kur nderrohen stinet si ia beni? Me qesken me vakum ju do mund te fusni rrobat (jasteket,batanijet) dhe te beni thithjen e ajrit me fshesen me korent keshtu ato do te mblidhen dhe do te behen shume te vogla.

Kur te merni rrobat mjafton te hapni hapesiren e qeskes me vakum.

Ju ruani 1/3 te hapesires ne dollap.

80 X 110 cm

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Qese e kompresuar per rroba”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top