Categories

Qirinj LED – 3 cope ne oferte – Magic Mood

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: kk-128

4,000 L 990 L

Krijoni atmosferen romantike per festa dhe cdo mbremje.

Vendosni qirinjte e vertete prej dylli por me drita LED brenda tyre. Mbushni lokalin, restorantin,dhomen e gjumit apo vasken me  MOOD MAGIC dhe gjendja juaj shpirterore do te ndryshoje.Nuk shkrijne mund te mbajne nga 4-8 ore me pas fiken automatikisht.

I gjithe seti eshte me nje ulje absolute dhe mberrin ne Shqiperi nga gjigandi britanik i cilesise JOHN MILLS LIMITED

Shihni shpjegimet tek video ne minuten e 6.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qirinj LED – 3 cope ne oferte – Magic Mood”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54