L3,490Lekë

Në gjëndje

Kodi:K81-12

Krahaso

Harxhim i ulet i energjise elektrike

I lehte per tu montuar dhe per tu perdorur

Per 3-5 sekonda nxehtesia e ujit arrin temperature 30-60ºC

Uji eshte i ndare nga elektriciteti qe siguron nje mbrojtje maksimale

Presioni i ujit 0.04-0.5 Mpa

Tensioni 220 V

Fuqia 3000W

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Rubinet per ngrohjen e ujit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
0
Connecting
Please wait...
Dergo Mesazhin

Na vjen keq, ne nuk jemi në linjë në këtë moment. Lini një mesazh.

Emri juaj
* Email
* Pershkruaj pyetjen
Regjistrohu tani

Need more help? Save time by starting your support request online.

Your name
* Email
* Describe your issue
Ne jemi online!
Feedback

Na ndihmoni t'ju sherbejme me mire! Jeni te lutur te lini opinionin tuaj.

Si e vlerësoni përkrahjen tonë?