Categories

Set sharrash profesionale Multi Pro Tool JML

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: kk-145

12,000 L 7,000 L

Revolucionare 4-in-1 MultiPro Multi-mjet është zgjidhja më e lartë e performancës per qindra vende pune.

Teknologji unike lekundese qe ju jep shkathtësi në rërë, prerje dhe më shumë.

Mjet MultiPro Multi me 10 elemente me thika te mprehta duke ju dhënë mjetin  e duhur për çdo detyrë,në sajë të shpejtësisë së ndryshueshme ju gjithmonë mund të merrni fuqinë dhe forcën që ju nevojitet.Nëse jeni një amator ose ekspert  MultiPro Multi-mjet ju jep rezultate profesionale ne çdo kohë ne cdo material sado agresiv te jete dru,pllake,plastik.

Seti përfshin:

  • Cut Blade( thika prerese)
  • 88mm thike
  • Thika prerjes
  • lëmues Pad
  • zhurma db(A) -86 db

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set sharrash profesionale Multi Pro Tool JML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54