L2,990Lekë

Në gjëndje

Kodi:K75-2

Krahaso

Sharra profesionale FELISATTI, saktësi per prerjen e drurit, metaleve , plastike dhe të tjerët.

Shpejtësia elektronike e kontrollit lavjerrës lëvizje në 3 pozicione.

Base rregullueshme nga 0 ° / 15 ° / 30 ° / 45 ° majtas ose djathtas

Voltage 230 V ~ 50Hz

701 W Fuqia

Shpejtesia 0-4000 rpm

Pesha 1.82 Kg

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Sharra profesionale prerja e drurit Felisatti JS85-701”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
0
Connecting
Please wait...
Dergo Mesazhin

Na vjen keq, ne nuk jemi në linjë në këtë moment. Lini një mesazh.

Emri juaj
* Email
* Pershkruaj pyetjen
Regjistrohu tani

Need more help? Save time by starting your support request online.

Your name
* Email
* Describe your issue
Ne jemi online!
Feedback

Na ndihmoni t'ju sherbejme me mire! Jeni te lutur te lini opinionin tuaj.

Si e vlerësoni përkrahjen tonë?