Categories

Sharre elektrike druri TE-JS100

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K75-1

13,990 L

TE-JS 100

Funksioni Pluhuri defekt

Pluhuri përshtatës nxjerrjes

Sharra ka kënddrejtë deri në 45 °

Mund te besh tehe apo kende te rrethore, dekore te ndryshme etj.

TE-JS 100  është një model i fuqishëm për punë ambicioze rrethore mbi çdo lloj materiali.

Materiali i sharres është i mundur qe në sajë të goditjeve te rregullueshme lavjerrës me 4 parametrat elektronike të kontrollit të shpejtësisë ben nje pune me te lehte.

Praktike ne perdorim kabllot dhe përshtatës për nxjerrjen e pluhurit të mbajtur zonën e punës pastër dhe të rregullt.

Fuqia 750 W

Prerje thellësi në dru 100 mm

Prerje thellësi në çelik 10 mm

Gjatësia 415 mm

Gjerësi 100 mm

Lartësi 310 mm

Pesha e produktit 2.3 kg

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Sharre elektrike druri TE-JS100”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032