Categories

Shtupe per larje dyshemeje Super Mop Pro

2 Review(s)
Availability: Out stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: Gj – 259

1,490 L

Nuk është I disponueshëm

Larja e dyshemese per te gjitha femrat mund te jete nje pune e veshtire dhe e lodhshme.
JML mundeson Super Mop i cili pastron dyshemen dhe mund te perdoret ne cdo siperfaqe te saj ne nje kalim pastron dhe than!

Shtupa e moderuar ka nje sfungjer absorbuesi i cili perthith lengjet 10 here me shume se shtupat e zakonshme.Fshesa me korent nuk do t’ju nevojitet me pasi shtupa e moderuar heq lengjet,pluhurin,papastertite.Tapetet tuaj do te jene te paster madje duke hequr edhe qimet nga kafshet shtepiake.
Jo vetem kaq! Super Mop nepermjet bishtit qe zgjatet eshte ideal per pastrimin e xhamave te dritareve pa lene asnje shenje por vetem shkelqim.

Pastroni shpejte.Pastroni lehte.Pastroni duke u argetuar.

Shihni sa e mrekullueshme eshte..

 

2 reviews for Shtupe per larje dyshemeje Super Mop Pro

 1. Vlerësuar 5 nga 5

  Moza

  Kam patur afersisht nje te ketille me perpara dhe absolutisht qe ja vlen,po a ka goma rezerve?

  • shoppadmin

   Pershendetje, po, ne tregtojme edhe goma rezerve

 2. Vlerësuar 3 nga 5

  ines

  Ju lutem … mund te me sqaroni per sa i perket shtupes… goma qe ndodhet te shkopin mbajtes eshte apsolutisht e fort dhe nuk mund te hiqet per ta zv. ndersa ajo qe bleva shtese ishte ndryshe.. me e bute . si ka mndesi. …pres pergjigje

  • shoppadmin

   Pershendetje, nuk e dime se ku e keni marre informacionin qe shtupa eshte e forte edhe nuk mund te zevendesohet. Tek pershkrimi edhe tek video mund te shikohet qarte qe shtupa eshte sfungjer i bute edhe mund te zevendesohet. Ne disponojme edhe sfungjeret rezerve

Shto përshtypjen tënde

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032