1,490 ALL

Në gjëndje

Kodi: Gj – 259

Krahaso

Larja e dyshemese per te gjitha femrat mund te jete nje pune e veshtire dhe e lodhshme.
JML mundeson Super Mop i cili pastron dyshemen dhe mund te perdoret ne cdo siperfaqe te saj ne nje kalim pastron dhe than!

Shtupa e moderuar ka nje sfungjer absorbuesi i cili perthith lengjet 10 here me shume se shtupat e zakonshme.Fshesa me korent nuk do t’ju nevojitet me pasi shtupa e moderuar heq lengjet,pluhurin,papastertite.Tapetet tuaj do te jene te paster madje duke hequr edhe qimet nga kafshet shtepiake.
Jo vetem kaq! Super Mop nepermjet bishtit qe zgjatet eshte ideal per pastrimin e xhamave te dritareve pa lene asnje shenje por vetem shkelqim.

Pastroni shpejte.Pastroni lehte.Pastroni duke u argetuar.

Shihni sa e mrekullueshme eshte..

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Shtupe per larje dyshemeje Super Mop Pro”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top