1,290 ALL

Në gjëndje

Kodi: K64-33

Krahaso

Termus nje katesh per ushqimet tuaja,ai ne brendesi ka veshje inoksi dhe mbyllje hermetike.

Kapaciteti: 0.9 L

Me elemente jo-toksik,nuk ndryshon shijen e ushqimeve tuaja,i ruan ato te fresketa.

Nuk mban aromen e ushqimeve kur e lani.

Nuk ka me mire se te ushqeheni shendetshem dhe pa shpenzuar.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Termus dy katesh me perzonazhe”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top