1,190 ALL

Në gjëndje

Kodi: K64-26

Krahaso

Termus me dy kate i cili mban te mbyllur hermetikisht ushqimin tuaj,dhe ne temperaturen fillestare qe i vendosni.

Me te mund te merni me vete:

-gjellen,supen,orizin,sallaten,perimet,embelsirat,kosin,peshkun,frutat e gjithcka keni.

Katet mund te cmontohen edhe vec e vec.

Mbyllet hermetikisht,duke mbrojtur ushqimet nga papastertite e ambjentit.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Termus nje katesh me perzonazhe”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top