--> "> ');

1,990 L

Në gjëndje

Perberje guri e cila shperndan nxehtesine,plus nje shtrese e cila nuk e ngjit ushqimin.
Me perberje nga shtresa e aluminit ne pjesen e siperme dhe shtresa e celikut ne baze te cilat i japin tiganit nje super rezistenc.Ushqimi juaj do te gatuhet ne menyre te njetrajtshme.

Tigane Tigane Guri Regis stone 20 cm

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Tigan Guri Regis Stone JML 20 cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Your custom content goes here. You can add the content for individual product
Back to Top