Categories

Tigan Guri Regis Stone JML 28 cm

Availability: In stock

2,990 L

Perberje guri e cila shperndan nxehtesine,plus nje shtrese e cila nuk e ngjit ushqimin.

Me perberje nga shtresa e aluminit ne pjesen e siperme dhe shtresa e celikut ne baze te cilat i japin tiganit nje super rezistenc.Ushqimi juaj do te gatuhet ne menyre te njetrajtshme.

Tigane Guri Regis stone 28 cm – 2990 leke

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Tigan Guri Regis Stone JML 28 cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032