L990Lekë

Në gjëndje

Krahaso

E mrekullueshme.

Vazo  me nje dizajn fantastik e cila ne brendesine e saj ka fara te cilat i mbjellim dhe rezultati do jete mahnites lule shume te bukura me bishte te holle.

Ju jep kenaqesi nese e vendosni ne tavolinen e punes ose te shtepise.

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Vazo me fara lulesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
0
Connecting
Please wait...
Dergo Mesazhin

Na vjen keq, ne nuk jemi në linjë në këtë moment. Lini një mesazh.

Emri juaj
* Email
* Pershkruaj pyetjen
Regjistrohu tani

Need more help? Save time by starting your support request online.

Your name
* Email
* Describe your issue
Ne jemi online!
Feedback

Na ndihmoni t'ju sherbejme me mire! Jeni te lutur te lini opinionin tuaj.

Si e vlerësoni përkrahjen tonë?