Categories

Vazo me fara lulesh

Availability: In stock

990 L

E mrekullueshme.

Vazo  me nje dizajn fantastik e cila ne brendesine e saj ka fara te cilat i mbjellim dhe rezultati do jete mahnites lule shume te bukura me bishte te holle.

Ju jep kenaqesi nese e vendosni ne tavolinen e punes ose te shtepise.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vazo me fara lulesh”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54