Categories

Rere per macet

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K69-52

990 L

Category: Tag:

Rere per macet e thjeshte,( pa arome) ose me arome lavande apo portokalli dhe mbi te gjitha anti-bakteriale.

Bej zgjedhjen tende!

Pesha: 6kg

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Rere per macet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Rere per macet

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K69-52

990 L

Category: Tag:

Rere per macet e thjeshte,( pa arome) ose me arome lavande apo portokalli dhe mbi te gjitha anti-bakteriale.

Bej zgjedhjen tende!

Pesha: 6kg

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Rere per macet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *