Na kontaktoni

[ts_google_map address=”Rruga Hasan Alla, Tirana, Albania” height=”560″ zoom=”18″]
[ts_heading size=”2″ text=”Plotesoni formen e kontaktit”]

Emri (kerkohet)

Email (kerkohet)

Titulli

Mesazhi

[ts_heading size=”2″ text=”Detajet e Kontaktit”]

Ne jua sjellim produktet ne shtepi brenda dites ne Tirane dhe brenda 48-72 oresh ne te gjithe Shqiperine. Por nese deshironi te vizitoni dyqanet tona i gjeni si me posjte

NA GJENI NE

  • Brenda Qendres Kristal Center Kati 2, Tirane, Albania
  • Zyrat Qendrore: Kristal Center

EMAIL

[email protected]

Numra Celulari

+355 69 95 93 545 – + 355 66 53 72 027

Oraret

Nga e hena ne te shtunen: 08.00 – 21.00
Te dielen: 09.00-21.00