Beres mengjesi 3ne1 Avinas

Beres mengjesi 3ne1 Avinas

Beres mengjesi 3ne1 Avinas Pajisja ideale per shtepine tuaj. Tani mund të bëni ekspres, vezë të gjitha njëherësh me ne nje pajisje. Çfarë mënyrë e shkëlqyeshme për t’i bërë dhuratë dikujt!  
Riparues Lekure

Riparues Lekure

LEATHER GEL REPAIR Gel riparues për lëkur i cili riparon cdo çarje të lëkures, vrimë, djegie dhe kthen shkëlqimin e lëkurës. Përdoret për të gjitha llojet e lëkures,Vetura,Kepuc, divane etj. Kemi të gjitha llojet e ngjyrave Aplikim i leht për ta përdorur pa hargjuar para për riparime të shtrejta.
Dron Gravity Sensor

Dron Gravity Sensor

A po kërkoni një dron profesionist, por megjithatë të përballueshëm? Nëse po, mos shiko më tej! Droni ynë i kontrolluar nga dora duhet të plotësojë nevojat tuaja. Eshte i përshtatshëm për të gjithë njerëzit mbi 3 vjeç. Ngjyra: e verdhë. Madhësia: 17 x 17 x 3.8 cm. Materiali: ABS. I|rikarikueshëm Helika eshte e mbështjellë nga…
Dron Rc Series Model

Dron Rc Series Model

Argetohuni duke ngritur dronin ne lartesine qe deshironi deri ne 30 m. Rrotullimi 360° ben te mundur levizjen dhe orientimin ne secilin kend qe deshironi. Mundesi lidhje me paisjen celulare. Materiali: ABS 4 kanale Kamera Wifi: Po Lartësia e fluturimit: Deri në 30 metër Bateria: 3.7V, 500mAh Koha e karikimit: rreth 60 min Koha e…
Dron F98 HD

Dron F98 HD

Droni qe keni deshiruar gjithmone:  Ju le ndjesin e te ngarit nje makine ne ajer,  pa rene ne toke. Droni vjen me permasa mjafte praktike saqe ju mund ta vendosni (fusni ) ne xhep le te themi eshte sa nje smartphone.  Fluturim ne ajer: 360 grade rrotullim. Frekuenca: 2.4Hz Bateri litiumi 3.7V 1200mAh Kamera: 720P /…
Set kampingu Tavoline + 4 karrige

Set kampingu Tavoline + 4 karrige

Nje set kaq i domosodshem dhe i bukur per ju qe preferoni organizimet ne natyre si kamp, piknik, plazh etj. Permban: nje tavoline te vogel + 4 karrige portative. Dizanj i bukur kamuflazh. Tavolina permban edhe xhepa te posacem per te mbajtur pije. Strukture e qendrusheme dhe e rehatshme. Palosen duke zene shume pak hapsire.…
Cante Termike

Cante Termike

Mbani pijet apo ushqimet e freskëta Çante me termus E pajisur me zinxhir që asgje të mos derdhet Brenda e veshur me alumin Dhe jashtë me veshje të padepertueshme nga uji
organizuese kepucesh

Organizuese Kepucesh

Shtoni vlera të bukura estetike në çdo dhomë me “Organizuesit e Kepuceve” ⠀ Zgjidhja më e mirë për kursimin e hapësirës Përshtaten me të gjithe llojet e këpucëve Cilësi e lartë,të fortë dhe të qëndrueshem Materiali: plastik/Madhësia: 25 * 10 * 13cm Mbajtesi mund te rregullohet deri ne kater lartesi te ndryshme, ku pershtatet keshtu…