KATEGORITE

Kufje me bluetooth QCY T1

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: k79-90

2,490 L

Përshkrimi

  • Kufje te rehatshme me wireless qe bllokojne zhurmat e ambjentit te jashtem dhe ju mundesojne te degjoni zerin me cilesi te larte
  • Rezistent ndaj ujit.
  • Pershtaten per ushtrime ne natyre, per vrap,  stervitje, vallezim, telefonata te ndryshme ne pune apo thjeshte per relaksim.
  • Cilesia e zerit HD Bluetooth 4.1 dhe punon ne nje distance deri ne 10m.
  • Bateria zgjat deri ne 5 ore kohe bisede dhe 120 ore stand by.
  • Karikohet per 2 ore.
  • Punon me sisteme Android dhe IOS

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kufje me bluetooth QCY T1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.