KATEGORITE

Bateri e jashtme dhe Kase Remax

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-482

2,990 L

Përshkrimi

Bateri e jashtme dhe Kase per iPhone 7.

Karikoni dhe mbroni celularin tuaj nga çdo dëmtim ose gërvishtje.

Bateria e integruar me kapacitet 2400 mAh ju lejon të ngarkoni telefonin tuaj me vetëm një shtypje butoni (ju jep përdorimin e telefonit të fundit – të paktën për 5 orë shtesë)

Mund ta karikoje celularin tuaj nga 0 – 100%

 

– Kapaciteti i baterisë: 2400mAh Li-Ion

– Fuqia Input: DC 5V 0,5A – 2,1A

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Bateri e jashtme dhe Kase Remax”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.