KATEGORITE

Boks me bluetooth JBL Soundgear per televizor

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: k13-

2,990 L

Përshkrimi

Boks me bluetooth JBL Soundgear per televizor .

Jo vetem te beni lidhjen me telefonin tuaj por edhe me televizorin.

Transmetuesi BTA  ka porte optike  per t’u perdorur me shume TV.

Projektuar për rehati gjatë gjithë ditës, Soundgear ka mbulim të butë të pëlhurave për pastrim të lehtë. Butonet e integruar të kontrollit të vëllimit dhe më shumë

Projektuar per rehati gjate gjithe dites, Soundgear ka mbulim te bute te pelhurave per pastrim te lehte. Butonet e integruar per kontrollitm volumit apo me shume.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Boks me bluetooth JBL Soundgear per televizor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.