KATEGORITE

Celular Doogee S80

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-440

39,990 L

Kategoritë: ,

Përshkrimi

Doogee S80

Rrjeti 4G

Rezistent ndaj goditjeve, ujit dhe pluhurit.

Sistemi operativ Android 8.1

Processor OctaCore 4x 2.3 GHz ARM Cortex-A53, 4x 1.65 GHz ARM Cortex-A53, Cores: 8

Kapaciteti i baterise 10080 mAh

RAM 6GB

Memorie 64GB

Suporton TF karte deri në 128GB.

Kamera e pasme 12.0MP + 5.0MP

Kamera e perpara 16.0MP

Madhësia e ekranit 5.99″

Rezolucioni 1080 x 2160 Pixel

Dual SIM

Permasat: 172 x 82.5 x 21.2mm

Pesha: 398g

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Celular Doogee S80”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.