KATEGORITE

Celular Leagoo D1

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-217

2,290 L

Përshkrimi

Celular Leagoo D1

Madhesia e ekranit 1.77″

Me 2 karta SIM dhe Karte Memorie

Bateri qe zgjat deri ne 30 dite standby

Ram: 32 MB

Memoria e brendshme: 32 MB

Kapaciteti i baterise 1050 mAh

Rrjeti: 2G

Me bluetooth

Me radio

Me prozhektor

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Celular Leagoo D1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.