KATEGORITE

Celular Leagoo D2

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-245

2,590 L

Përshkrimi

Me 2 karta SIM dhe Karte Memorie

Madhesia e ekranit: 2.4 ”

Rezolucioni 240 * 320 pixel

Kamera: 1.3MP

RAM 32MB

Memorie: 32MB

Bateria: 1700mAh

Dimension: 124 * 52.65 * 13.7mm

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Celular Leagoo D2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.