KATEGORITE

Celular Samsung A9

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K79-67

44,990 L

Përshkrimi

Celular Samsung.

Model: A9.

Madhësia e ekranit 6.3 inç.

Rezolucioni 1080 x 2220 piksela, raporti 18.5: 9.

Android OS 8.0.

Procesor Okta-core (4×2,2 GHz Kryo 260 dhe 4×1,8 GHz Kryo 260)

Memorie te brendshme 64GB.

RAM 6GB.

4 kamera kryesore 24 MP, 8 MP, 10 MP, 5 MP.

Kamera perpara 24 MP.

Permasat: 162.5 x 77 x 7.8 mm.

Pesha: 183 g.

Kapaciteti i baterise 3800 mAh.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Celular Samsung A9”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.