KATEGORITE

Celular VKWorld V3

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-158

6,990 L

Përshkrimi

VKworld Stone V3 me 3 karta SIM dhe TF Kart

Madhesia e ekranit 2.4 inç

Telefon IP67 i papërshkueshëm nga uji, pluhuri dhe rezistent ndaj goditjeve.

VKWorld V3 ka porte USB qe mund ta perdorni si bateri te jashtme per te karikuar Celulare te tjere.

Kapaciteti i baterise 5200mAh

Kamera e pasme: 1.3MP

Rezoluta 320 x 240 pixel

Bluetooth: 4.0

Garancia 1 muaj

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Celular VKWorld V3”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.